המלצות על מסיבות ציור וציורי אווירה

"הנעמת לי את השעה שישבתי וציירתי וליבי רחב..."

                             חנה

"טובי יקרה הצלחת להוציא מאיתנו את מה שלא ידענו כלל שנמצא בתוכנו. יישר כוח."

ברוריה

"לטובי המקסימה, תודה על שאיפשרת לנו לחוות משהו חדש, שונה אחר ובלתי צפוי אני בטוחה שתצליחי לעורר רגשות של התרגשות והנאה אצל רבים אחרים גם בעתיד. בהצלחה!"

אסתי

"תודה שהוכחת לנו בכישורייך הרבים שכל אחת מאתנו מוכשרת"

 

ציפי

"טובי יקרה, תודה שהכנסת אותנו לעולם חדש והכל מתוך נועם..."

 

ורדה

"טובי היקרה מפז, אין מילים בפי (למרות שאני "מתפרנסת מדיבורים"...) להודות לך על החוויה המפעימה, המחכימה והמדהימה בה הוכחת כנגד כל ההשערות, החששות והתהיות כי גם מי שלא אחזו אצבעות ידיהן במכחולים מאז ימי הגן הרחוקים... כי גם זרעים וגרעינים שנטמנו אי שם בילדות הרחוקה או טרם לזאת יכולים לנבוט

ולהצמיח נפלאות. 


יותר מכל, הצלחת תוך כשעה ומחצה להחזיר בטחון עצמי, דימוי אישי ואמונה בכוח היוצר שהוא אחד מהמטענים הגנטיים שירשנו מבורא עולם ויוצר האדם הכושר ליצור, לברוא, להפוך את האין ליש ולא להסתפק במה שיש. 
באהבה רבה ואיחולי הצלחה בהמשך"

בלה אבן חן

המלצות על איפור מקצועי

"רוצה להודות לך טובי על השותפות שלך בחתונות של ילדי... הגעת אלינו ביום המרגש, תמיד רגועה ונוסכת שלווה. איפרת את בנותי ואותי בעדינות ובמקצועיות רבה. מקווה שניפגש בשמחות הבאות..."

     

"טובי אהובה, תודה שהיית לצידי ברגעים המשמחים בחיי. בזכות עבודת איפור מקצועית ורבת טעם, הרגשתי שכוונת לליבי ובזכותך חשתי זוהר חיצוני ופנימי בשעת האירוע. מעבר לאיפור שהיה מושלם טבעי ומקצועי, את משרה אווירה נינוחה ונעימה ברגעים בהם ההתרגשות והמתח בשיאם... ראי שכר בעמלך. 
רק בשמחות אמן."

לאה טהורי

"שלושה אירועים משמעותיים היו לי, שלושת החתונות של ילדי. בכולן הייתה טובי מאוד משמעותית בשבילי, ידוע לכולם כמה מרגש וכמה מתח נמצא באוויר, ביום המשמח הזה. אך טובי העבירה לי את היום הנפלא הזה במקצועיות מופלאה, ברגישות רבה, בביטחון שהקרינה, ברוגע, ובשקט הפנימי שלה. היא עבדה בצורה מאוד נעימה באווירה רגועה וכשיצאנו לחתונה ללא לחץ ועמדנו בלוח הזמנים, הבנתי את גודל החוויה. גם בשיא ההתרגשות כשהזלתי דמעות (של אושר ושמחה) לא נזל ולא זלג שום צבע ממקומו הטבעי.... לא פלא שקבלתי מחמאות על המראה שהרי אין כמו האומנית – טובי!!!"

"טובי יקרה, ברצוני להודות לך על הטיפול המסור והמוצלח שקיבלתי ממך ביום חתונתו של בני אורי. האיפור היה פשוט מושלם. קיבלתי מחמאות לרוב והרגשתי נפלא. האיפור הותאם לגילי ולעורי נראה זוהר ובריא. יישר כוח והמשיכי

לגרום לנשים להרגיש בטוב."

 

שרה

"ברצוני לשתף במידע על טובי קניגסבוך, מאפרת ואמנית מיוחדת במינה. התאפרתי אצלה לכבוד כמה ארועים. יודעת להתאים את האיפור בדיוק לפי אישיות המתאפרת. טובי, היא אשה נעימה חייכנית רגועה וסבלנית. כל אחת יוצאת ממנה מאופרת בטוב טעם ונראת במיטבה. כל מי שראה את האיפור שלה ביקש מיד את הפרטים שלה. מומלצת מאוד!"

"הדבר הראשון שעשיתי מיד לאחר שנמצא עבור בני ובת זוגו גן אירועים שהתאים ותאריך ליום חתונתם, היה להתקשר לטובי ולקבוע אצלה תור לאיפור. ראיתי בעבר אמהות וכלות שהיא איפרה והיה לי ברור שאת הקו שלה אני רוצה. 
טובי מאפרת בחסד עליון. יש לה ידיים מדהימות ויכולת מושלמת להתאים ללקוחה את הצבעים הנכונים שיחמיאו, יטשטשו פגמים ובעיקר ישאירו אותה זוהרת במשך כל האירוע. 
אולם כל זה מתגמד מול טוב הלב, הנעימות, העדינות ומלוא הרצון הטוב שאיתם ניגשת טובי לעבודת האיפור. מקווה שטובי תהיה המאפרת שלי בשמחות כל הילדים שלי."

טובי קניגסבוך | 050-6508680 | tovike@gmail.com

  • Facebook Social Icon

Thanks! Message sent.